| mihaella91 a întrebat:

Hello! am o mica problema. m-am pus intr-o relatie si din greseala am setat sa nu primesc notificari la ea.ma puteti ajuta? plsss ajuuutor

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dragoste nu, sex nu, dar totusi poti reseta notificarea.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Da.Uite intra pe asta
http://ro-ro.facebook.com/help/www/224562897555674
si vezi ca undeva scrie pe acolo sa-ti stergi contul definitv de pe facebook.
Nu ar fi mai frumos sa umbli la setari ca sa te pui intr-o relatie cu societatea reala? Ca apoi sa primesti aprecieri pentru ceea ce esti in realitate nu doar niste banale like-uri intr-o lume falsa si virtuala?

In realitate nu mai poti gresi ca sa nu primesti aprecieri/notificari/whatever la ceea ce faci. :)

Sper ca ti-am fost de ajutor;)

| Edy_Andrei_1998 a răspuns:

Sterge relatia si mai pune-o odata!