| paula11 a întrebat:

Hello
am obsevat de vreo 2-3 saptamani ca amicii de pe mess nu mai au avatare; si au ramas avatarele celor care nu si le-au shimbat in acest interval de timp. si nici site-urile de invisible nu mai detecteaza daca cineva e invizibil; daca e invizibil arata offline...stie cineva care e cauza si cat mai dureaza; daca am nevoie de un update pentru yahoo?

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

E o problemă generală pe mess 10. Așa e la toată lumea. Instalează varianta asta: http://messenger.yahoo.com/beta/win și totul va funcționa perfect.;)

2 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Reinstaleaza messengerul
dar iti recomand sa nu stai prea mult pe messenger pentru ca daca vrei sa te joci ceva sau sa navighezi pe internet o sa iti mearga greu

| tyger a răspuns:

Incearca www.ystatus.ro cu siguranta va detecta toti userii invizibili