| tteo91 a întrebat:

Care imi spune un site pentru detectare, cine e pe invisible pe mess? dar unu care sa mearga bine, ca de ex m-am verificat pe mine si eram pe invisible si de fapt ma arata offline. deci stie cineva unu sigur?

10 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Ascuns.ro

| xFlorin a răspuns:

Salut,nu mai gasesti toate as defecte.Bafta.

| xFlorin a răspuns:

Le-am verificat si eu pe toate as pe invisible si la toate spune ca as offline. laughing

| tteo91 explică (pentru xFlorin):

Tot aiurea arata,,, cand nu-s invisible ma arata offline si cand nu-s pe mess uneori ma arata invisible si cand sunt online ma arata invisible sau offline laughing)

| xFlorin a răspuns (pentru tteo91):

Functionau de mult, acum sunt defecte.

Răspuns utilizator avertizat
| elyd12 a răspuns:

Daca te arata offline inseamna ca erai pe invizibil raised eyebrows

| tteo91 explică (pentru elyd12):

Offline inseamna ca nu esti pe mess.