| haha_5476 a întrebat:

Hello! Am si eu o intrebare la categoria: telefoane(in legatura cu memoria lor ). Mi s-a terminat memoria interna la telefon, dar am si card de memorie. Cand primesc un fisier imi spune " Memorie insuficienta.Stergeti unele elemente". Cum as putea sa fac ca atunci cand primesc un fisier sa se duca direct in cardul de memorie( telefonul meu e Samsung S5230, in caz ca mai are cineva si stie ce sa fachappy )? Thx

Răspuns Câştigător
| cristina12310 a răspuns:

Pai mergi pe setari si ai pe undeva pe acolo stocare, si dai stocare initiala card memorie big grin eu asa am

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activezi salvarea implicită pe cardul de memorie, altfel ții mereu memoria internă liberă mutând fișierele din memoria internă pe card în permanență.