| Daniel_Lungu_2001 a întrebat:

Hello am si eu o problema cu un telefon Allview A5 Easy...deci azi am vazut ca scrie No sim in partea de sus a ecranului..si am zis hai sa vad ce are. Am scos bateria am scos sim-ul le-am pus pe toate la loc si am zis sa bag telefonul la incarcat ca nu mai avea mult si deodata nu se aprinde...pur si simplu ecran negru am incercat toate prizele toate incarcatoarele degeaba
Plzz help

Răspuns Câştigător
| RoyalJakiro a răspuns:

Scoate bateria si monteaz-o din nou. Daca problema persista cel mai bine te prezinti la un service. Bafta!