| SuzySuzy a întrebat:

Am o problema imensa. Am văzut pe YouTube un video cum ca cineva si-a băgat telul in cuptorul cu microunde timp de 3 secunde si apoi i sa terminat bateria imediat. Am încercat si eu dar acum telul nu mi se mai aprinde. E un iPhone 4 si e important. L-am lăsat la încărcat dar nu se mai aprinde. Am încercat si Home + Power dar nimic, ecran negru. Nu vreau sa afle părinții mei. Dau fundaaaaa! Ajutoooor!

1 răspuns:
| Aleeeee a răspuns:

Du-te la service cu el nu umbla tu.Probabil i-ai ars toate circuitele.