| Piti1234 a întrebat:

Hello. As vrea si eu sa schimb parola si numele de la wireless...am intrat cu ip-ul,la WLAN si nu stiu sigur unde sa pun denumirea. Imi apare ceva de genul : "ssid" si acolo e scris numele actual, iar sub Maximum number of accessing devices 32. iar cand pun o alta parola la key1 nu mi se permite, apare ceva de genul "For a 128-bit encryption key, please enter 13-bit ASCII characters or 26-bit hexadecimal digits".

1 răspuns:
| harhas a răspuns:

Ceau,

cauta mai bine cd cu driverul de la router, rezolvi problema mai repede.

Ms