Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Hello! happy

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Young S6310? Nu sunt sigur daca sa mi-l cumpar sau nu. In caz ca jocurile il fac sa se miste mai incet, specific faptul ca eu nu vreau sa downloadez nici un joc.

Multumesc.

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Hei! Te rog să schimbi categoria. big grin
Probabil te-ai dus prea jos și ai greșit... dacă nu, nu are ce căuta la această categorie.
O seară frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il am si eu, este super. Se conecteaza foarte repede la WIFI si netul se misca ok. Ti-l recomand!

| PVAAVU a răspuns:

Asta-i la categoria telefonie.Nu degeaba ii spune Samsung Galaxy Young(tanar) S6310, e foarte bun.

| Dippa a răspuns:

Ăhm...ai greşit categoria :d

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

E bun

| SaraAndreea21 a răspuns:

Eu zic sa ti-l cumperi, dar acum ce telefon ai?

| asdlkjas a răspuns:

Da, aveti dreptate. happy
Imi cer scuze, sunt cam ametit laughing)

| Apache a răspuns (pentru asdlkjas):

Ti-o mut eu acum...fi mai atent pe viitor.