| KattyUnknown a întrebat:

Hello... Cine imi poate spune cum pot sa scot "Cronologia " de pe Facebook? Help me. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| rocketguy3321 a răspuns:

Nu se poate! Asta ii!

Si te rog, scapa de duckface... happy

| KattyUnknown explică (pentru rocketguy3321):

Duckface adica puppy dog eyes?

| rocketguy3321 a răspuns (pentru KattyUnknown):

Esti tare, mersi pentru funda happy nici nu stiu daca ii prea importanta, ca is de putin timp pe TPU, dar ii draguta asa cu franjuri tongue apropo, duckface inseamna faza aia care o fac multe fete cu buzele in poze... esti foarte draguta si sigur arati foarte bine daca zambesti in poze :* inca o data, mersi de chestia cu danteluta tongue

| KattyUnknown explică (pentru rocketguy3321):

Hehe o sa schimb poza special pentru tine. ca sa nu mai imi zici de duckfacelaughing :*

| KattyUnknown explică (pentru rocketguy3321):

Si apropo am gasit cum se scoate cronologia http://heavydot.com/......k-profile/

| rocketguy3321 a răspuns (pentru KattyUnknown):

Am citit chestia aia, si mi se pare jalnica: ii o traducere automata al unui text scris initial in engleza, cu google translate. In plus, smecheria merge numai daca folosesti ceva App pentru a-ti fi activat cronologia, scrie chiar in articol, intr-o limba ciudata care seamana cu romana tongue Daca cronologia ti-a fost activata in mod normal, de catre facebook, cum sa zic, in mod "oficial", nu mai poti scapa de ea. Asta era si ideea celor de la facebook. Da' nu'ti bate capu', o sa te obisnuiesti cu ea!winking
Si inca o data, mersi de chestia frumusica cu danteluta portocalie laughing Si tare ca schimbi poza doar pentru mine happy abia astept sa o vad pe urmatoarea! Ciao!winking

| rocketguy3321 a răspuns (pentru KattyUnknown):

Heeeey ti-ai pus poza noua! nice! big grin

11 răspunsuri:
| ozn2012 a răspuns:

Http://timelineremove.com/
nu scoate efectiv cronologia, doar o face sa dispara

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Şi eu am încercat. Dar nu am găsit soluţie crying. M-a enervat la început...dar m-am obişnuit big grin. Sperr să te obişnuieşti puppy dog eyes. Dar totuşi dacă găseşti ceva. spune-mi şi mie. puppy dog eyes
kiss

| KattyUnknown explică (pentru LoveYou4Everrr):

Poate o sa ma obisnuiesc big grin Si daca gasesc ceva am sa te anunt:*

| Drathmnight a răspuns:

Vreau si eeu sad