| IronHere a întrebat:

Hello.

Cum procedez?

Am un nokia 2700 classic si as dori sa am internet pe telefon. Pt ca sa imi descarc aplicatii(jocuri).
HELP!

2 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Te duci la un Orange/Vodafone/cosmote etc shop ( ai locatiile pe site-urile lor) si iti vor spune ei mai multe despre internet pe telefon.Pentru descarcarea aplicatiilor iti recomand "Ovi" store.

| Paine2222 a răspuns:

De unde il ai? Daca il ai (de exemplu) de la Vodafone, du-te la agentia/magazinul de unde l-ai luat. Asa procedezi in fiecare retea.