| Karlitta a întrebat:

Hello! Daca intru pe facebook.ul cuiva si acel cineva e si el pe facebook vede ca eu sunt pe facebook.ul lui? Fundoi!:*

Răspuns Câştigător
| cyndrella a răspuns:

Daca amandoi sunteti in acelasi timp nu isi da seama.Doar sa nu comentezi sa nu vorbesti pe chat ca altfel isi da seama ca mai e cineva pe contul lui.
Funda? big grin

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu vede nimic

| boss97 a răspuns:

Nu vede.Dar sa nu vorbesti cu cineva de pe chat fiindca isi da seama ca este cineva pe contul lui.

| Karlitta explică (pentru boss97):

Si daca el e pe fb si eu dezactivez chatul se dezactiveaza si la el?

| boss97 a răspuns (pentru Karlitta):

Dawinking

| Karlitta explică (pentru boss97):

Mersi:*

| boss97 a răspuns (pentru Karlitta):

Cu placerewinking

| Ariana9607 a răspuns:

Nu. nu are cum sa vada!