| OanaRaluca7 a întrebat:

Hello everyone, vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva, pana acum am avut Y! M 11.5, si acum nu imi mai place, vreau sa revin iar la Y! M 10. Am dezinstalat frumos Y! M 11, si acum cand vreau sa instalez Y! M 10, nu ma lasa imi apare o eroare : Yahoo! Messenger is unable to download files needed for installation. Please check firewall settings and retry installation. Ce pot face in privinta asta? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| silviutzu97 a răspuns:

Eu stiu ce trebuie sa faci! Si eu am patit la fel dar cu o alta versiunea, 10 parca. Trebuie sa-ti instalezi Yahoo Messenger 8 pentru ca este mult mai diferit fata de astea noi 9, 10, 11,11.5 intelegi tu. Dupa ce instalezi Messenger 8, instalezi ce mess vrei tu, 9, 10 sau care vreiwinking! Funda?big grin

3 răspunsuri:
| Boeing747 a răspuns:

Nu poti reinstala versiuni mai vechi de programe. E bine sa ai cea mai noua versiune de Yahoo Messanger.

| stfnn a răspuns:

Sa verifici setarile firewall, dar cel mai bine e sa ai majoritatea programelor gratuite "la zi" pentru o mai buna siguranta legata de protectia calculatorului(pc-ului)

| OanaRaluca7 explică:

MUltumesc foarte mult!