| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat mai demult yahoo messenger 11.5. L-am dezinstalat pentru ca am avut o problema cu el iar acum nu mai pot instala nici o versiune. Imi da urmatoarea eroare "Yahoo! Messenger is unable to download files needed for installation. Please check firewall settings and retry installation."Am dezinstalat pe cel care l-am avut. Va rog ajutati-ma am nevoie urgent.

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Firewall-ul iti blocheaza download-ul. Dezactiveaza-l cand descarci messul. http://messenger.yahoo.com/

| anonim_4396 explică (pentru eucumine010):

Mersi! Am rezolvat, Asta era problema.

1 răspuns: