| Carina1995 a întrebat:

Hello TPU! Am auzit de o noua aplicatie pe smartphone Tikl... vorbeste gratuit, nelimitat prin mesaje si apel vocal.dar am auzit ca trebuie net si consuma foarte mult ..in puteti spune si mie, va rog, mai multe despre aplicatia asta? :-)

1 răspuns:
| NARUTOSHIPUDENROMANIA a răspuns:

Te referi la talktol... oricum nici eu nu stiu denumirea exacta, adevarat tot ce spui dar aceasta aplicatie functioneaza doar in USA si Canada, daca vrei in Romania incearca viber dar ca sa le vorbesti gratis si prietenilor si ei au nevoie de viber instalat