| KaylaSlvt a întrebat:

Hello, TPU. Bun, ideea e ca mi-am luat de curand un iphone 4s si bineinteles ca nu-mi convine sa platesc aplicatiile.As vrea sa ma ajutati sa inteleg mai bine ce inseamna sa il jailbreakuiesc si daca asta va face sa-mi pierd garantia. Un raspuns cat mai complet va rog puppy dog eyes Cius, v-am pupat!

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

E destul de complicat să faci jailbreak și nu îți recomand să faci chestia asta pe cont propriu. Și da, pierzi garanția dacă faci jailbreak.
Dar există jocuri și aplicații gratuite și pe Appstore.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat