| Anonimusss97 a întrebat:

Hello TPU big grin Vreau sa-mi iau tableta, dar nu stiu ce tableta sa-mi iau. As vrea una buna, ieftina [pana.n 5 milioane] si cu camera web. As mai vrea sa mai stiu 2 lucruri : 1. daca tableta merge pe cartela [asemanatoare cu cea de telefon] si 2.cum as putea sa am net pe ea, dar sa nu platesc prea mult la net.
Niste idei de tablete [ daca ar fi bune : E-Boda IMPRESSPE3D E200;. Odyx Loox;. Allview ECO;. Allview Alldro Speed 2 HD cu procesor Cortex A8 1.20GHz ] si nu uitati nr 1 si 2.
Va rog mult :*

2 răspunsuri:
| Anonimusss97 explică:

Daca se poate cat mai repede raspunsurile puppy dog eyes

| Vartolomei_Claudiu_1982 a răspuns:

Sal..eu iti recomand sa iti iei o tableta TOSHIBA AT200 este pe eMAG. nu merge pe cartela nu are sim.:D e foarte slim adica subtire doar 7.7 mm este super tare.:D cred ca o sa achizitionez si eu una. intra pe www.emag.ro