| qwerty101010 a întrebat:

Hei TPU care este mai buna dintre toate aceste tablete :
Tableta E-Boda IMPRESSPE3D Essential A100
Tableta E-Boda Supreme X80
Tableta E-Boda IMPRESSPE3D Essential A100
Tableta E-Boda IMPRESSPE3D E200
Tableta Allview Alldro Speed City white
Cel mai bun raspuns fundita >; d

15 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

După mine nici una, dar dacă ar fi să aleg din astea aș alege allview.Succes

| qwerty101010 explică (pentru DeyCj):

Eu una am auzit ca sunt destul de bune cele de la E-boda, adica mie nu-mi trebuie cine stie ce, cred ca sunt destul de potrivite. De cele de la Allview nu stiu ce sa zic, mersi oricum.

| DeyCj a răspuns (pentru qwerty101010):

E-boda nu îmi inspiră încedrere, la fel nici Allview, dar cum am fost pus să aleg am ales din 2 rele pe una mai puțin rea.Succes

| qwerty101010 explică (pentru DeyCj):

Acum nu sunt sigura daca o sa cumpar neaparat una din astea, dar totusi am cerut o parere, poate voi alege alta nu stiu, inca o data mersi. happy

| DeyCj a răspuns (pentru qwerty101010):

Pentru pițin. Oricând ai nevoie și te pot ajuta te ajut, la fel cum o fac cu toți de aici.Succes

| epurel a răspuns:

Pune nişte link-uri cu tabletele, că nu toţi au răbdarea să caute pe google.

| epurel a răspuns (pentru qwerty101010):

Păi cred că Supreme X80 stă cel mai bine la performanţă, preţul o spune.

| qwerty101010 explică (pentru epurel):

Multumesc mult epurel, asa ziceam si eu dar mai voiam o parere happy

| PotatoMustDie a răspuns:

Tabletele Allview sunt destul de ieftine si la pretul lor isi merita banii.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Eboda la 10milioane e ceva http://www.domo.ro/.......7inch_IPS
ARE dual core 1, 5ghz e buna

http://www.domo.ro/......City_white asta tias recomandao dar eu as lua aia la 10milioane daca dau 1 ban il dau pe ceva bun

| Romania2014 a răspuns:

Tableta E-Boda IMPRESSPE3D X200
Costa 10 mil parerea mea este ca isi merita banii

| hinatakaname a răspuns:

De tabletele E-boda nu stiu ce sa spun, dar eu mi-am luat o tableta Alldro inainte de Craciun si se tot deconecta de la wifi.A doua zi s-a oprit, cand am incercat s-o repornesc a ramas blocata pe logoul Allview, s-a oprit, si asa a ramas.

Am trecut peste reviewurile proaste de pe eMag, sperand ca au fost exceptii, insa mi-am dat seama ca eu sincer nu o recomand...

| qwerty101010 explică (pentru hinatakaname):

Ok, mersi mult tin cont de parerea ta. Eu am auzit despre cele de la E-boda ca sunt destul de bune..Multumesc oricum happy