| mayXangel a întrebat:

Hello TPU! Ierimi-am facut un cont de twitter! si nu stiu cum sa-l folosesc! cine ma ajuta? dar asta pe altadata, printr-un mesaj! apropo "to follow" pe twitter inseamna a avea pe cineva la prieteni? sau cum? prietenii cum ii fac? nu inteleg nimic din twitter! heeelp cine se pricepe! urgent! apropo daca vreau sa vb cu demi lovato pe twitter cum fac? cine raspunde la toate astea primeshte fundoi+vot...si posibil raspuns la fiecare intrebare! va rog am nevoie de ajutor!

2 răspunsuri:
| scumpyMyru a răspuns:

Buna. Chiar nu stiu cum. Eu am cont pe Twitter de vreo 2 ani si tot nu am inteles cum umblu pe el. Scuze!

| valicutatanas a răspuns:

To follow inseamna a urmari pe cineva! Lui Demi ii scrii doar comentarii sau la postarile tale! Funda!