| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU,știe cineva care ar fi cele mai bune casti pentru ascultat/mixat muzica, in special trap in 450 de lei?

3 răspunsuri:
| SorinaSuciu a răspuns:

Din cate stiu eu cele mai bune casti sunt cele Beats (cred ca asa se scrie) dar am auzit ca sunt scumpe :O poti sa te interesezi. succes!

| manelgucci a răspuns (pentru SorinaSuciu):

Sincer sa fiu am ascultat odată muzica la căștile unui amic(beats studio) si sincer sa fiu nu mi-a plăcut deloc cum sunau înaltele si de aceea nu-mi plac

| SorinaSuciu a răspuns (pentru manelgucci):

Mdea. probabil ca e numai numele de ele laughing) colegul meu de abnca are beats si e mandra rau de ele laughing)