| danadine a întrebat:

Hello! Vreau si eu o solutie. Cum scap de windows genuine validation? Am luat un program de pe net si trebuia sa sterg sau sa modific nu stiu ce fisier- wga. logon sau ceva de genu. E posibil ca sa fi sters eu acest fisier si el trebuia doar modificat. nu stiu, dar programul nu mi-l gaseste pur si simplu in system32.Va rog, daca e cineva care se pricepe la chestia asta... dau fundita pentru cel care ma ajuta. pup

1 răspuns:
| nicusor19 a răspuns:

Solutia este simpla: presupune doar rularea programului acesta RemoveWGA. Astfel scapi de windows genuine in 5 secunde.