| AAAAAAAs a întrebat:

Hellp! Nu stiu ce s-a intamplay cu ask-ul meu imi arata ca e in limba araba si este invers de cum era intrebarile si tot sunt in dreapta. Am schimbat limba inpoi in Romana si nu s-a intamplat nimic.. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Mergi la intrebari, cauta pe bara albastra iar jos, la sfarsitul intrebarilor gasesti mai multe cuvinte pe o linie alba, unul din ele are un triunghi cu varful in jos, apesi acolo si si iti da sa-ti alegi limba

| UnQ7 a răspuns:

Intri pe http://ask.fm si selectezi limba romana si totul devine cum a fost intial.