| Giianna a întrebat:

Help! Acum cateva zile, fratele meu a apasat o tasta. (Nu stiu carethinking) si apoi nu-mi mai dadea voie sa fac nimic, nici in word, nici in powerpoint.Nu pot accesa nici o optiune. -Am microsoft office 2007. Am incercat sa il reinstalez de mai multe ori. Va rog, cine stie raspunsul, Help! puppy dog eyes Funda \:d/

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Nu exista nicio tasta (pe tastatura) care sa bloceze programele din pachetule Office.
daca iti da o eroare spune ce eroare

| kikidulcik a răspuns:

Nu exista nici o tasta care sa iti dea eroare. Poate e prea virusat calculatorul.Incearca sa reinstalezi Windows-ul. Poate merge. Succes

| Giianna explică (pentru kikidulcik):

Pai, acum o saptamana a reinstalat Windows`ul si atunci a instalat si Microsoft office 2007!

| kikidulcik a răspuns (pentru Giianna):

Atunci chiar nu stiu. Nu cred ca daca apesi o tasta nu mai merge office'ul. Cine stie ce are. Mai degraba sa cheme pe cineva care se pricepe.

| Giianna explică:

Atunci cum se explica, ca inainte de a apasa respectiva tasta mergea?straight face