| udialan a întrebat:

Help!
am o pagina facebook (nu profil personal).
cineva mi-a dat o apreciere si eu nu vreau! cum scot aprecierea asta?
pls,
funda!

4 răspunsuri:
| Andreea_4752 a răspuns:

Ii dai block și nu o sa-ți mai poate vizita contul sau să-ți vadă activitatea. Se va șterge și aprecierea aceea. Funda?

| udialan explică (pentru Andreea_4752):

Sal, andreea.
i-am dat block mai demult, probabil nu mai poate sa mi vada activitatea, insa mi-au ramas aprecierea (like-ul sau) si MAI GRAV - poza lui! (poza in pluginul cu acea caseta fb care se ataseaza blogului, caseta care are cateva poze de pe fb! cum e si aici pe TPU.
multam fain!

| Eubigboss a răspuns:

Nu poti. Sunt sigur

| Si_Georgiana_Apostol_1985 a răspuns:

Il bagi la ignor si nu mai ai nimic de la persoana respectiva ( apreciere comentariu etc...)