| anonim_4396 a întrebat:

Help! cine se pricepe cu adevarat la calculatoare : cum pot sterge saitul babylon.com din calculator, am incercat toate metodele nu merge nici una, nu stiu ce sa mai fac, cine ma poate ajuta, funda.

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

A, pai e simplu, intri ca administrator, ori dai la program click dreapta si run as administrator, ori dai un restart si apesi F8 pana iti apare start windows in secure mode (sau cam asa ceva).
Sau instaleaza tune up utilities.

8 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Cum adica sa stergi "site-ul"? Te referi la un program cumva?

Răspuns utilizator avertizat
| AstonMartin a răspuns:

Foloseste uninstall tool.exe sau revouninstaller.exe

| AstonMartin a răspuns:

Instaleaza-ti tuneup utilites.

| CandyღDulceata a răspuns:

Da stiu crying(( Din pacate si eu am incercat de toatee straight face si nu am gasit nici o metoda mi-e frica sa nu trebuiasca sa reinstalez windowsu!

| AleXandrUavfc a răspuns:

Control panel si dezinstaleaza babylon search

| AlexParaschivescu a răspuns:

Ok pai trebuie sa imi zici ceva tu pe ai cautat babylon.com pe bara de sus? Oricum ca sa il stergi de sus nu poti sa-l stergi dar pe bara din favorite dai la history la ziua aceea si dai delete e pe tastatura un buton sau click dreapta. Sper ca acest raspuns sa te ajute. Funda plz.

| AlexParaschivescu a răspuns:

Da la favorite in istorie ziua in care ai fost pe pagina aia ai acolo (azi, ieri, acum 2 saptamani). Funda plz!