| Rares_1833 a întrebat:

Cum pot sterge intrebarile pe care vreau sa fie sterse in mod sigur? Am incercat sa sterg trimitand mesaj la contact acolo dar nu merge faza! Este cineva care ma poate ajuta cu adevarat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mai exista o posibilitate de a le sterge: raportea-le ca avand continut obscen/ilegal, caracter irelevant ori ca fiind neinteligibile/spam, dupa caz. Daca chiar vrei sa-ti fie sterse poti sa mi le indici si o sa te ajut, ti le raportez eu. Pune aici linkul cu intrebarile respective, ca sa nu trebuiasca sa le caut mult. Trebuie sa te gandesti si la cei care ti-au raspuns la intrebari, au depus un efort pentru aceasta si o sa le fie sterse raspunsurile. Spune si de ce vrei sa le stergi si altadata gandeste-te inainte de a pune o intrebare. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Nu ai cum sa-ti stergi intrebarile si normal ca nu merge faza aia cu contactul, pentru ca adminul site-ului sterge intrebari numai daca ai un motiv foarte bun si nu unl banal.

| danaalexa a răspuns:

Raporteaza