| vieruroxana a întrebat:

Help
Imi puteti spune cum pot pune o melodie in paworpoint, dar sa deruleze pe toata durata prezentari PLSS
Am inserat melodia, dar merge doar la o singura pagina crying
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce ai inserat melodia in primul slide du-te sus la Slide show->custom animation si o sa-ti apara in dreapta o casuta, dai click unde e melodia, alegi Timing->Effect si aici o sa iti apara Start playing - from begining si Stop playing -after (si aici scrii nr ultimului slide). Nu stiu daca ai inteles dar sper ca te vei descurca.winking