| d33a_7530 a întrebat:

Help me.cineva imi tot intra pe id-ul de mess as vrea sa stiu cum pot schimba intrebarea secreta sau macar raspunsul la intrebare?! dau fundita.

3 răspunsuri:
| vlad audi 2010 a răspuns:

Habar nu am, dar ai putea sa iti schimbi parola, sau sa iti faci un cont nou.Bafta.Funda plz

| Mariaa a răspuns:

Mai bine schimbi parolawinking

| autumnsky a răspuns:

Pai nu e chiar asa de greu.prima data dai la forgot your password. apoi gabi adresa de mess.si codul care ti-l cere acolo. apoi cele 2 intrebari actuale.raspunzi la intrebari. iar apoi iti alegi o parola noua. dupa ce faci toate astea ai ocazia sa iti schimbi intrebarile secrete.ser sa reusesti bafta.