| daniel5r5 a întrebat:

Help TPU! Calculatorul meu merge foarte incet(adica GTA Vice City sau orice alt joc imi merge cu incetinitorul), ce pot sa fac sa mearga mai repede?
PS:Nu am virusi in calculator.

Răspuns Câştigător
| epurel a răspuns:

Sau : placa video, rami, procesor? De unde esti tu sigur ca n-ai virusi? Totusi, poti folosi si gamebooster (inchide programene nefolosite pentru a spori performanta ), dezinstalezi niste programe pe care nu le folosesti, sau cum zice backback, da-i reinstall windows.

1 răspuns:
| backback a răspuns:

Reinstaleaza-ti windows-ul sau da-i o formatare la hard