| ungurubulan24 a întrebat:

Cum sa fac sa imi mearga League of Legends mai repede?

Pentru ca imi merge cu incetinitorul, as vrea un program ca sa-mi mearga jocurile mai repede. dau dunda

Răspuns Câştigător
| danmidnight a răspuns:

TPU a scris o descriere a3 programe. Se numeste "Cum sa ai calculatorul mai performant?"
- Am descoperit eu ceva, care pacaleste procesorul. Descarca cheat engine 6.2(6.0 nu mai stiu bine). Il deschizi, dupa care acolo deschizi aplicatia cu jocul( sa fie instalat in calculator, nu conteaza daca este shortcunt sau nu), dupa care iti apare. dupa, la speed, pune-l pe 20. o sa iti mearga ca vantul. nu o sa ti se mai intrerupa sau sa iti mearga cu incetinitorul. se pote sa fie si de la placa video, vezi tu. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| danmidnight a răspuns:

Uite, dai add danut_andrei99, te ajut prin team Wieverbig grin

| ungurubulan24 explică (pentru danmidnight):

Poti sa intrii maine pe TPU pe la 13?

| danmidnight a răspuns:

Desigur