| kristi13 a întrebat:

Helpppp..am si eu o problema.deci laptopul meu nu imi mai detecteaza reteaua wireless, in rest le detecteaza toate retelele din zona.Tin sa precizez ca telefonul si celelalte laptopuri detecteaza acea retea numai laptipu meu nu.Va rog sa ma ajutati daca stiti vreo solutie, Multumesc

Răspuns Câştigător
| SteveAx a răspuns:

Am patit asta, deci te pot ajuta, si sper sa functioneze.
1. Restart la laptop sau il inchizi pentru 10-15 minute.
2. Mergi la router si vezi daca sunt aprinse beculetele potrivite. Incearca sa-l scoti din priza sau scoate firul de la net din el, si introdu-l la loc.
SUCCES!

| kristi13 explică (pentru SteveAx):

Merci dar din pacate nu am aceasta posibilitate deoarece eu sunt in Danemarca si stau in gazda iar cine are routerul nu il prea vad...dar oricum cred ca asta ar fi problema ca in rest cred ca le-am incercat pe toate

1 răspuns: