| gagafan a întrebat:

Hey! Acum ceva timp am avut jocul IMVU pe pc happy. Mi-am reinstalat windowsul si acum nu mai merge. De fiecare data cand incerc sa-l downloadez imi da eroare. Ce pot sa fac? Poate cineva sa mi-l trimita pe mess?batting eyelashes

mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Samy48 a răspuns:

Scz l-am dat mai
pe anonim ca nu eram logata big grin

4 răspunsuri:
| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Te rog mult mi`l poti trimite si mielove struck?

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Aceeasi chestie am patit si eusad si nu mai vrea sa mi-l ia in calculatorsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur da-mi id-ul
si ti-l dauwinking

| ღAdaBuăღ a răspuns:

Heii. Sii la mine cred ca imvu are cativa virusi ca imi face numai lag si alte chestii.:@ si nu mai suport.