| 1234_7760 a întrebat:

mi-am reinstalat windowsul si imi da eroare la fiecare program pe care incerc sa il instalez. in afara de mozila laughing ceva sfaturi?big grin

Răspuns Câştigător
| Cyp12 a răspuns:

Reinstaleaza-l din nou

8 răspunsuri:
| BeYourSelf7 a răspuns:

Ce windows ai bagat? incearca sa il reinstalezihappy alta solutie n-ai! si baga'ti xp..lasa 7 si aleaoh go on daca iti place designu' gasesti mi d programe p google..baftahappy xp-still best!

| 1234_7760 explică (pentru BeYourSelf7):

Am inst wind xp sp2 big grin

| danorp a răspuns:

DAAAA,,, e de la windows,,,, poate sa fie de la HardDisc... dar mai aproape e de la windows pentru ca la mine tot era asa. daca tiai instalat XP atunci e de la windows daca 7 atunci de la hardisck bafta.

| SmylleEmy a răspuns:

Arunca cd-ul, si fa altul! Daca tot eroare ai, ori nu instalezi cum trebuie, ori pc-ul tau este unul vechi

| val1 a răspuns:

Data viitoare cand bagi win vezi daca ai net framework instalat laughing

| albanezu a răspuns:

Instalarea consta si in formatarea Repartitiei C(ce cuprinde windows-ul) sau a altora depinde alegerea ta. Poate doar iai facut instalarea, asta insemnand ca l-ai instalat peste cel vechi.Instaleaza-l corect si nu vei avea probleme! funda!