| SakuraTheCherryBlossom96 a întrebat:

Hey all! Am instalat acum cateva zile cea mai noua versiune Winamp si cand l-am deschis si am dat la un videoclip nu mi-a mers.Nu stiu de ce nu mai vrea sa-mi citeasca fisierele video de orice fel in afara de cele din Movie Maker. Ce sa fac? L-am instalat si dezinstalat de n ori si tot nu merge. Iar in Bs Player nu-mi convine sa vad clipurile.

1 răspuns:
| ionutz0116 a răspuns:

Pai de ce nu merge? Ce eroare apare? Poti da clic dreapta pe videoclip si apoi dai open with winamp. Poate merge asa. Daca nu spune ce ereoare iti da, de ce nu vrea sa mearga?