| anonim_4396 a întrebat:

Hey all! Stie cineva cum as putea sa-mi fac profilul de pe facebook sa arate ca acesta? http://www.facebook.com/profile.php?id=100000282310268&s k=wall

Răspuns Câştigător
| Aℓida a răspuns:

Vezi ca scrie sus :"roxy a trecut la noul profil.treci si tu"
sau o chestie d'asta... mie asa mi-a aparut

3 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

Da click pe Get a new profile

| UoatDăhFaac a răspuns:

Pai si eu mi-am facut asa si am vazut asta la o fata si mi-o zis daca vreau sa am si eu un profil ca al respectivei si am acceptat si acum am si eu asa...deci trebuie sa fii atenta unde iti pune intrebarea sta...winking funda dai big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal. Spune exact ce are acel profil, pentru ca mie nu mi-l afiseaza complet intrucat nu sunt prieten cu persoana in cauza.