| Asta mica! a întrebat:

Hey.am internet de la romtelecom si am avut 6 luni gratis.acum trebuie sa platesc pentru ca au trecut cele 6 luni.
Daca intru pe mai multe site-uri cu jocuri, filme, muzica etc...va trebuii sa platesc in plus?
va rog sa imi explicati ca nu ma prea pricep.

mersihappy

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Nu pentru ca ai trafic nelimitat daca era trafic limitat trebuia sa te incadrezi in limitele pe care ti le dadeau ei altfel plateai destul de mult!

8 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu, doar daca iti faci cont pe unele situri care iti cer bani. big grin

| alex:) a răspuns:

Nu nu trebuie sa platesti in plus ca intri pe site-uri.
da de acum o sa platesti lunar abonamentul la net
numa atat si daca inti pe sit-uri nu costa nimic

| Ady_4009 a răspuns:

Nu...trafic nelimitat ei ce vrei cand vrei cat vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot de acolo am și eu net, las PC-ul și noaptea să descarce zeci de GB (în general filme HD) și nu plătesc un cent în plus. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie platite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Categoric NU.
Vei plati in plus doar daca iti vei face cont pe site-uri care cer asta(de exemplu de cumparat jocuri, filme etc).
Chiar daca stai non-stop, chiar daca stai doar jumatate de ora pe zi, vei plati tot acelasi pret din abonament.
Succes! kiss

| dany4 a răspuns:

Si eu tot asa am internet, prin romtelecom, si am avut 6 luni gratis, nu trebuie sa platesti nimic, ai trafic nelimitat

| seawolf a răspuns:

Nu