| AndreeaIonela29 a întrebat:

Bună am nevoie de puţin ajutor, deci să începem:
La facebook, când vreau să schimb numele, nu merge să-l schimb, doar apare o listă să aleg dintre numele alea ...Eu cred că nu merge pentru că am schimbat de prea multe ori. Ajutor! Dau funda!sadpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Kevser a răspuns:

Da, pentru ca mai jos daca citesti, vei vedea clar ca nu ai dreptul decat la 2-3 schimbari. Scrie in engleza ca Facebook nu doreste ca tu sa oferi aceste informatii eronate, nume ireale, etc. Daca tu ai schimbat inainte de 2-3 ori numele, FB iti mai ofera doar posibilitatea sa le alegi pe cele create anterior. Prin aceeasi problema am trecut si eu. Sper ca ti-am fost de folos, pup

| AndreeaIonela29 explică (pentru Kevser):

Da, asta am înțeles oricum îți mulțumesc pentru bunătatea pe care ai avut-o să-mi-o explici... Pup și eu, o zi bună!

| NOinformation a răspuns (pentru Kevser):

Da. da eu am schimbat de ogaramda de ori numele... si asa mi. a aparut si mie dintr. o data ..acea lista...

| AndreeaIonela29 explică (pentru NOinformation):

Eu cred că merge, dar scuzați-mă era fiul meu, sunt TPU.Eu l-am creeat împreună cu fiul meu.Deci să vă spun ce trebuie să faceți:1.Intrați pe facebook,, search! Accesați search! Și scrieți acolo Marck Zuckerberg, și îl adăgați la prieteni, folosiți și voi traducătorul din română în engleză și îi explicați pe chat ce se întâmplă! Funcționează am încercat și eu! E singura posibilitate, dar mai bine așa decât deloc, pentru că el vă reactualizează facebook-ul și prietenii, amici, familia și lista de acolo vor rămâne la fel.Succes și dacă aveți nelămuriri vorbesc eu pentru voi cu Marck Zuckerberg!:X:Xlove struck la revedere o zi bună!