| anonim_4396 a întrebat:

Hey am o mare rugaminte la voi...cam de vreo 2 ani ma tot chinui sa fac rost de fifa 2005 full crying in prezent nu am reusit am incercat cu tot felul` de siteuri, forumuri, linkuri dar nu merge am gasit pe un forum o colectie fifa 1994-2010 dar la 2005 sunt doua parti prima merge si a doua nu, va rog daca il aveti uploadatil pe vreun site gen megaupload si dati-mi linkul

2 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

Lasa-mi adresa ta de mail in PM si iti dau o invitatie pe un tracker unde sigur gasesti ce fifa vrei tu.

| VadPorci a răspuns:

Aveam eu cd