| ScarecrowFarmer a întrebat:

Am o problema legata de firefox.
Ieri a fost o mentenanta la un mmorpg si aparea un screen pe site-ul lor cum ca sunt in mentenanta.Acum am intrat pe opera si site-ul functioneaza cum trebuie dar pe Mozilla tot acel screen cu mentenanta imi apare? HELP!

2 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Pe mozilla mai da erori, intra cu Google Chrome, Opera, sau Seamonkey si n-o sa mai ai probleme!

| ScarecrowFarmer explică (pentru YoBuDy):

Daca vroiam sa folosesc alt browser o faceam...raspunsul tau nu imi este cu nimic de ajutor