| WAngel a întrebat:

Hey,am o problema cu o prezentare power point.
Nu pot vedea un video. Imi apare error MCI. Ce faaac? ajutoooor urgent imi trebuie pe miine.

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Folosesti cumva windows xp?

| WAngel explică (pentru gelu1970):

Nu, folosesc Windows 7

| gelu1970 a răspuns (pentru WAngel):

Ok. lasa un id de yahoo si intra in seara asta si il rezolvam. mai mult nu pot face. id-ul poti sa il lasi in mesaj privat daca vrei.

| gelu1970 a răspuns (pentru WAngel):

Desigur, spune-mi te rog ce versiune de office folosesti 2003, 2007, 2010, 2013?

| WAngel explică (pentru gelu1970):

| gelu1970 a răspuns (pentru WAngel):

Dezinstaleaza office
dezinstaleaza windows media player in caz ca il folosesti pentru reproducerea arhivei power point
reinstaleaza office
reinstaleaza windows media player
spune daca merge.

| saramaryya a răspuns:

Fa altul, poate ai apăsat pe ceva gresit, sau cine ştie poate ai viruşi în calculator

| WAngel explică (pentru saramaryya):

Am incercat deja, nu merge si nu e virusat.