| Maly123 a întrebat:

Hey! Am o problema
mi-am luat acum recent o tableta si m-am conectat la internet prin wi-fi nu stiu ce are dar cand dau sa il pornesc nu imi arata ca se deschide.Ce poate avea? Apropo am tableta Ainol Novo 7 Tornados

Răspuns Câştigător
| NewAge a răspuns:

In cazul in care te referi la faptul ca nu ti se conectează la wi-fi: este de vina acea retea wi-fi..este prea slaba conexiunea sau te afli prea departe de modem-ul respectiv
In cazul in care te referi la faptul ca nu ti se deschide internetul(programul): poate fi o problema de software... ai putea incerca sa o repornesti, iar daca nici asta nu merge ai 2 variante:
1. O boot-ezi singur
2. O duci la un expert (cel mai recomandat pentru ca asa in max 2 zile o primesti inapoi)

| Maly123 explică (pentru NewAge):

Sunt incepatoare si de asta te intreb? cum ii dau boot? scuze stiu ca e prosteasca dar chiar nu stiu

1 răspuns: