| AdrianaL30 a întrebat:

Hey! Am observat ca de ceva timp, pe facebook se pot pune poze cu diferite mesaje ca si comentarii...Imi spuneti va rog cum poti sa comentezi asa? Heeelp please! Funda la primul raspuns happy

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exista site-uri de pe care cei care nu pot gandi singuri iau panseuri de-a gata. Special pentru cei care vor sa arate cat de filosofic o ard ei.

| IonutGaby a răspuns:

Nu cred cati trebuie anumite poze, poti puneorice poza, cand dai sa comentezi (comment) in dreapta iti arata o camera foto, dai pe si dupa incarci poza dorita

| Biancays a răspuns:

In dreapta vezi o micuta camera, da acolo si gasesti smug, ma refer la aici la spatiul: comenteaza

| AdrianaL30 explică (pentru Biancays):

Dar de unde pot lua genul ala de poze? Ca nu le am in calculator