| Allyces a întrebat:

Hey! am si eu nevoie de putin ajutor: stiti atunci cand iti downloadezi o melodie si are si imagine? ei, unele nu au. stie careva cum se pun imaginile la melodii? arata ciudat pe ipodstraight face
app, dau funda!winking multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| vrelian a răspuns:

Alea cu imagine sint cumparate sau sint postate de cei care sint legali sa posteze. daca cumperi melodii sau le iei piratate alea normal nu au imagine.de ex iei o melodie de pe youtub asa de la nea ion.fii sigur ca acea melodie nu va avea poza, imagine cum zici.dar asa este cind descarci acolo in melodie se afla si acea imagine. daca melodia nu are nu stiu cum poti tu pune o imagine intr-o melodie. daca vei cumpara de ex un cd cu muzica si il vei pune in cacl vei vbedea ca acele melodii au imagine.eu asta am obsv. daca iau o melodie dupa youtube de la un necunoscut nu are imagine.de ce? probabil tine de bani si cum au facut aia melodia.

2 răspunsuri:
| hinatakaname a răspuns:

Cred ca alea iti apar daca melodia e de pe album (adica e inscriptionat undeva in codul fisierului). Cel putin asa am auzit. Cum sa faci sa apara nu stiu, scuze.sad
Mult noroc!

| Dots a răspuns:

Incearca sa folosesti un convertor! ceva de genul cum se foloseste pentru melodiile de pe YT!
xoxo