| Issa02 a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare.atunci cand scoti pe cineva din lista de prieteni de pe facebook persoanei respective ii arata?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| sensesDelight a răspuns:

Nu, nu îi arată. În schimb dacă ai profilul pe privat își poate da seama ușor prin faptul că nu-ți mai poate vedea pozele, da like sau comment, post-urile de pe wall etc.

8 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Da! Normal ca ii arata!

| Raphy a răspuns:

Nu ii arata

| maria11579 a răspuns:

Nu. Numai ca daca deschide pagina ta de profil, ii apare in dreptul numelui tau: "Adauga ca prieten/a", si de acolo va stii ca ai sters-o din lista de prieteni.

| Ank02 a răspuns:

Nu ii arata numai daca intra pe pagina ta atunci vede.

| IuliaLol24 a răspuns:

Nu ii arata.

| morenika17 a răspuns:

Nu ii arata.

| Issa02 explică:

Multumescbig hug

| deny_5099 a răspuns:

Nu