| LWikErR a întrebat:

Forbidden

You don't have permission to access /naruto-shippuden-episodul-11/ on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache Server at www.deseneanime.ro Port 80

Cum rezolv problema asta?
Amincercat cu warm, cu tot :(((dar nimic

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu ai cum, numai dacă ești adminul server-ului.Mesajul acela îți spune tot. Dacă nu crezi pastează-l în google translate și vei vedea că îți zice clar că nu ai permisiunea de a accesa acel serial și main zice că ai încercat să folosești un document eronat ca să gestionezi logarea(să pătrunzi neautorizat) Succes

| k330sk3a a răspuns:

Iti dau eu un site pe care poți sa te uita la naruto doar shippuden, doar ca spe pe japoneza si subtitrarile sunt in engleza.
www.crunchyroll(punct)com