| florynna93 a întrebat:

Hey! Am si eu o mica problemabig grin.Am varsat cafea pe tastatura netbook-ului meu si cateva butoane merg mai greu.se simte cum se lipescbig grin.Stiti vreo solutie? Va rogbig grin.Multumesc

Răspuns Câştigător
| trafikantu a răspuns:

Intoarce tastatura cu fundul in sus, ai niste surubele, desfa`le, intoarce tastatura in acelasi timp sa o tii bine de ambele parti sa nu se defaca, ridica, capacul si vezi capodopera, poti sterge cu o carpa, sau cu betisoare de urechi, dar nu cu apa, ori uscate, ori cu alcool sau spray(parfum).

bafta.

4 răspunsuri:
| arual93 a răspuns:

Sterge butoanele cu un prosop foarte putin umezit apoi usuca cu uscatorul in zona unde s-a varsat

| cucubau1992 a răspuns:

Service e cel mai bine

| GoronVio a răspuns:

Da cauta o firma(site) care ii mai aproape de tine de exemplu eu ARAD powerup si cauta la cleaning sunt sprayuri speciale pentru asta Sucees!

| teo1998 a răspuns:

Spirt...sau solutia de geamuri...curata cel mai bine