| slayer678 a întrebat:

Hey! Am un telefon Samsung GT-c3330. Vreau sa ii pun parola la deschidere, deoarece am pictograma si e foarte usor sa deschid telefonul din buzunar, fara sa stiu.
Am pierdut cartea si cutia.
Stiu in mare parte ce trebuie sa fac: Meniu- Setari- Securitate- bifez cerculetul cu Blocare Telefon, dar imi cere parola curenta, pe care nu o stiu.
Ce as putea face? am nevoie ugenta de ajutor, va rog. Dau fuda

2 răspunsuri:
| blajvlad a răspuns:

Ignora da-i mai departe sau daca nu-i asta poate parola este pictograma sau parola sim

| Iulian_Temporar_Iulian_2002 a răspuns:

Hmmm. dar tu poti sa iti deschizi telefonul si sa umbli pe e l nu?