| Giulya01 a întrebat:

Hey are cineva vreun cont Lady popular care nu il mai foloseste? fundita :*

29 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

De ce ne pui pe noi sa-ti dam unul? de ce nu-ti afci tu! E free... uite te ajut eu:
http://www.ladypopular.com/ dai pe register. e simplu.

| Oti a răspuns:

Am eu unul.
nivel 98.
diamante:3000
bani:188. 909
zi de joc:300
oh go on

| madalinaelena17 a răspuns (pentru Oti):

Mi-l dai si mie please...big grin
Te rog frumos! 11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am ID1234y Parola1234! A lui prietena mea id costum Parola andreea si tot a lui prietena mea spersper Parola andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am al lui prietena mea ea are multe id tueu parola andreea ica unul id eunoi parola andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu mai multe: la nivelul 5 cred ca toate, ti le dau pe toate daca doersti, sa imi scrii daca vrei sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu mai multe: la nivelul 5 cred ca toate, ti le dau pe toate daca doersti, sa imi scrii daca vrei sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu mai multe: la nivelul 5 cred ca toate, daca ai nevoie sa imi spui, numele meu e lorena si nu am cont asa ca scrie-mi tot aici si am sa verific eu (daca ai nevoie sa imi spui)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog dam8i si mie un plz plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

User.kikimiki196 parola barbie
cu drag bianca din braila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu il vreau da imi trenuie si parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu user:scothland parola:user

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami si mie unu plizz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A pai nu am dar daca as avea ti-as da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unu e al unei vreisoare de amea care nu se mai joaca id e lordofmage si pasu e alexxaandra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am unu user dragutzaalinutza si parola alinutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar unu care nu-i banat nu puteeti sa dati sau va mananca in cur?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti dau in viata mea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am unul de lvl 72, diamante: 280, zi de joc: 18
User: BeatriceFrumusica
Parola: Verisoara
winking
Sper sa iti fie de folos

| onlyme_7413 a răspuns:

Uite...eu joc acest joc de foarte mult timp.Sunt la nivelul 38.Si sincera sa fiu...m-am saturat sa mai joc.devine foarte plictisitor.Dar va rog.Cine imi ia contul sa nu faca figuri.Contul este: sufitkokor parola teiubestecnv.

| anonim_7388 a răspuns:

User : observator
parola : observator

| Yasmina_3726 a răspuns:

Fata cu numele Oti minte e maxim level 58 an joc.

| Kryss12 a răspuns:

Buna cauta-ma pe Kryss12 am un cont de lady e level 9 in momentul asta are 200 diamnte 380 haine 34000 de dolari deci are cam de toate dar nu te supara il vand nu-l dau(._.)

| DarKAngeL_8284 a răspuns:

Fata ai sa-mi dai si mie un cont pe lady popular ca al meu e bannat plzz mersi mult pup id meu este saftabianca

| yonika_6102 a răspuns:

Ionyka este userul si parola ingeras

| carina_9038 a răspuns:

Am la nivel 3000 ziua de joc 4000 userul e ...parola e...
nu til dau in viata mea

| denisairimiea a răspuns:

Da am nume denisairimiea parola 123456789