| anutza00dragutza a întrebat:

Hey :*,as vrea daca se poate sa ma lamuriti in legatura cu ceva,am o imprimanta HP photosmart c4780, si nu am folosit-o de mult timp,de-a lungul timpului am tot reincarcat-o,dar nu stiu ce s-a intamplat,cred ca s-a uscat,credeti ca as putea sa o duc la cineva sa imi faca ceva sa mearga cartusele,sau sa imi cumpar altele,am vazut ca sunt foate scumpe, v-as multumi din suflet daca m-ati lamuri :**(p.s nu ma pricep la tehnologia asta )

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

S-au uscat, altele! Asta e problema tuturor imprimantelor cu jet daca stau nemuncite!

| bmerry a răspuns:

Am patit si eu asta in urma cu ceva vreme si am ajuns la concluzia ca nu sunt deloc eficiente cartusele reincarcabile. Pe langa faptul ca se strica usor, e si foarte greu sa scoti culorile la adevarata lor intensitate.
Eu iti recomand sa iti achizitionezi cartuse noi. E mai scump intr-adevar, dar merita, si nu se consuma foarte repede.