| smashedblackfox a întrebat:

Am imprimanta hp photosmart, si acum ceva timp mi s-au uscat cartusele si de atunci nu mai am mai folosit-o[un an si ceva]. Acum daca ii cumpar unele noi o sa mearga, nu?

Tin sa precizez[daca are vreo importanta] ca a fost dezinstalata

1 răspuns:
| Alex_2466 a răspuns:

Cartusele nu sau uscat din pricina ca ai dezinstalat programa. Eu am un HP Deskjet F2200 series si la fel am probleme cu el un timp m-am lipsit de el dar m-a invatat cineva ce sa ii fac si acum imprimanta mea merge foate bine laughing