| AdrianS1 a întrebat:

Hey! As vrea si eu sa stiu cum sa fixez un fisier sa se deschida cu aplicatie necunoscuta! Cum ar fi fisierul SAV. mie mi se deschide cu notepad dar as vrea sa fie aplicatie necunoscuta sau ceva de genu'. Daca puteti pune si un video cu tutorial ar fi foarte bine. Dau funda! Si apropo am Windows 7!

1 răspuns:
| MrBrangspears a răspuns:

Cum adica cu o aplicatie necunoscuta? Daca vrei sa il deschizi cu un anumit program de acum incolo (deci cu altul in locul la notepad) dai pe Open With - Choose Default Program...